Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Details
ta: விபரங்கள்
