Field Group (8.x-1.0-rc6) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Fields
se: Giettit

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
