Field Group (8.x-3.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn
