Field Group (8.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Fields
el: Πεδία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Default state
el: Εξ' ορισμού κατάσταση

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Data
el: Δεδομένα

en: Effect
el: Εφέ

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Bundle
el: Ομάδα

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: HTML element
el: Στοιχείο HTML

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.
