Field Group (8.x-3.0-rc1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Details
gu: વિગતો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Bundle
gu: બંડલ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
