Field Group (8.x-3.0-rc1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
