Field Group (8.x-3.0-rc2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
