Field Group (8.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Region
he: איזור

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Fields
he: שדות

en: Details
he: פרטים

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Clone
he: שכפול

en: Tab
he: לשונית

en: Tabs
he: לשוניות

en: Identifier
he: מזהה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Element
he: אלמנט

en: Effect
he: אפקט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Direction
he: כיוון

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Migration
he: מיגרציה

en: Create group
he: יצירת קבוצה

en: Bundle
he: חבילה

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Fieldgroups
he: קבוצות שדות

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
