Field Group (8.x-3.0-rc2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
