Field Group (8.x-3.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Region
ast: Rexón

en: Details
ast: Detalles

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
