Field Group (8.x-3.1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Details
ps: سپړنې

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
