Field Group (8.x-3.1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Details
ur: تفصیلات

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Direction
ur: سمت

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: Bundle
ur: بنڈل

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
