Field Group (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas

en: Effect
lt: Efektas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Create group
lt: Kurti grupę

en: Bundle
lt: Paketas

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
