Field Group (8.x-3.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Fields
nn: Felt

en: Details
nn: Detaljar

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Direction
nn: Retning

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
