Field Group (8.x-3.4) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Fields
eu: Eremuak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Group name
eu: Talde izena

en: Clone
eu: Klonatu

en: Default state
eu: Lehenetsitako egoera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Effect
eu: Efektua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Add a new group
eu: Gehitu talde berria

en: Direction
eu: Helbidea

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Field group label
eu: Talde eremu etiketa

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)
