Field Group (8.x-3.5) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Element
am: አባል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
