Field Group (8.x-3.5) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Fields
cs: Pole

en: Details
cs: Detaily

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Attributes
cs: Atributy

en: Clone
cs: Klonovat

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Tabs
cs: Záložky

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: About
cs: Popis

en: Effect
cs: Efekt

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Direction
cs: Směr

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Migration
cs: Migrace

en: Create group
cs: Vytvořit skupinu

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahována do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla: můžete použít položku vertikálních tabů bez obalovací skupiny, pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní, strojově čitelné jméno, obsahující písmena, čísla a podtržítka.
