Field Group (8.x-3.6) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Region
ca: Regió

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Fields
ca: Camps

en: Details
ca: Detalls

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Attributes
ca: Atributs

en: Clone
ca: Clona

en: Tab
ca: Pestanya

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Identifier
ca: Identificador

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Effect
ca: Efecte

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Direction
ca: Direcció

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Migration
ca: Migració

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Field group label
ca: Etiqueta del grup de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: HTML element
ca: Element HTML

en: Field group format:
ca: Format del grup de camps:

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
ca: La classe CSS ha d'incloure només lletres, números, guions baixos i guions.

en: Extra CSS classes
ca: Classes CSS extra

en: Fieldgroups
ca: Grups de camps

en: New group %label successfully created.
ca: S'ha creat correctament el nou grup %label.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.
