Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Fields
lv: Lauki

en: Address
lv: Adrese

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Group description
lv: Grupas apraksts

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: About
lv: Par

en: Next step
lv: Nākamais solis
