Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Group description
bo: ཚོ་ཆུང་ཞིབ་བརྗོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
