Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Fields
el: Πεδία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: About
el: Περί
