Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Address
eu: Helbidea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: About
eu: (r)i buruz
