Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Fields
fi: Kentät

en: Address
fi: Osoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Group description
fi: Ryhmän kuvaus

en: About
fi: Tietoja

en: Format page title
fi: Sivun otsikon muotoilu

en: Label only
fi: Vain etiketti

en: Step 1 of 10
fi: Vaihe 1 / 10

en: Step 1 of 10 [Label]
fi: Vaihe 1 / 10 [Etiketti]

en: Add a page counter at the bottom
fi: Lisää sivunnumero sivun alareunaan

en: Format 1 / 10
fi: Muoto 1 / 10

en: The count number only
fi: Vain numerot

en: Move submit button to last multipage
fi: Siirrä lähetysnappi monisivuisen kentän viimeiselle sivulle

en: Step %count of %total
fi: Vaihe %count / %total
