Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Fields
nl: Velden

en: Address
nl: Adres

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Counter type
nl: Tellertype

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: About
nl: Over

en: Next step
nl: Volgende stap

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Format page title
nl: Paginatitel formatteren

en: Label only
nl: Alleen label

en: Step 1 of 10
nl: Stap 1 van 10

en: Step 1 of 10 [Label]
nl: Stap 1 van 10 [Label]

en: Add a page counter at the bottom
nl: Een paginateller aan de onderkant toevoegen

en: Format 1 / 10
nl: Formaat 1 / 10

en: Move submit button to last multipage
nl: De verzendknop verplaatsen naar de laatste multipagina.

en: Step %count of %total
nl: Stap %count van %total

en: Multipage group
nl: Multipaginagroep

en: Mark group as required if it contains required fields.
nl: Groep verplicht maken als deze verplichte velden bevat.

en: Mark as required
nl: Als verplicht markeren

en: Description : @description
nl: Beschrijving : @description
