Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Fields
sv: Fält

en: Address
sv: Adress

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Group description
sv: Gruppbeskrivning.

en: Counter type
sv: Typ av räkning

en: About
sv: Om

en: Next step
sv: Nästa steg

en: Previous step
sv: Föregående steg

en: Step %count of %total
sv: Steg %count av %total

en: Mark group as required if it contains required fields.
sv: Gör gruppen obligatorisk om den innehåller obligatoriska fält.

en: Mark as required
sv: Gör obligatorisk
