Field Group Ajaxified Multipage (3.0.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Fields
uk: Поля

en: Address
uk: Адреса

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Group description
uk: Опис групи

en: Counter type
uk: Тип лічильника

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: About
uk: Про модуль

en: Scroll to top
uk: Прокручування нагору

en: Format page title
uk: Форматувати заголовок сторінки

en: Label only
uk: Лише мітка

en: Step 1 of 10
uk: Крок 1 з 10

en: Step 1 of 10 [Label]
uk: Крок 1 з 10 [Мітка]

en: Add a page counter at the bottom
uk: Додати внизу лічильник сторінок

en: Format 1 / 10
uk: Формат 1/10

en: The count number only
uk: Тільки числовий лічильник

en: Move submit button to last multipage
uk: Перемістити кнопку Надіслати на останню мультісторінку

en: Step %count of %total
uk: Крок %count з %total

en: Multipage group
uk: Багатосторінкова група

en: Mark group as required if it contains required fields.
uk: Позначити групу як обов'язкову, якщо вона містить обов'язкові поля.

en: Mark as required
uk: Позначити як обов'язкову

en: Description : @description
uk: Опис: @description
