Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani
