Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: description
lt: aprašymas

en: About
lt: Apie

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų
