Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്
