Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном
