Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Address
te: చిరునామా

en: About
te: గురించి
