Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام
