Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne
