Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Address
hi: पता

en: About
hi: के बारे में
