Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Fields
is: Svæði

en: Address
is: Heimilisfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: About
is: Um

en: Previous step
is: Fyrra skref
