Field Group Ajaxified Multipage (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
