Field Group Ajaxified Multipage (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Fields
ca: Camps

en: Address
ca: Adreça

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: About
ca: Detalls

en: Next step
ca: Següent pas
