Field Group Background (4.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Fields
sk: Polia

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
