Field Group Background (4.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Image
da: Billede

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Image style
da: Billedformat

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
