Field Group Background (4.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
