Field Group Background (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
