Field Group Background (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style
