Field Group Background (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
