Field Group Background (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Image style
hr: Stil slike

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
