Field Group Background (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
