Field Group Background (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
