Field Group Background (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
