Field Group Background (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
