Field Group Background (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
