Field Group Background (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
